Bremer

Solidny i godny zaufania partner w budownictwie o zasięgu międzynarodowym, stawiający na 70-letnie doświadczenie. W swojej historii zrealizował ponad 3000 obiektów na całym świecie, mając na uwadze nie tylko najwyższe standardy jakości, ale przede wszystkim potrzeby inwestorów. Bremer to silny zespół, mający jeden cel — doskonały budynek, którego sercem zawsze pozostaje masywna konstrukcja, doprowadzona do perfekcji w zakładach siedziby w Paderborn.

O projekcie

Razem współpracujemy od Bremer European Club Championships 2015 czyli pierwszych klubowych Mistrzostw Europy w Squashu organizowanych w Polsce. Oprócz 4 dni rozgrywek odbywających się na szklanym korcie w Galerii Krakowskiej, kibice mogli podziwiać liczne występy wielokrotnego mistrza Polski w trialu rowerowym Karola Serwina oraz wziąć udział w konkursach rzutowych z jedną z najlepszych polskich koszykarek— Justyną Żurowską. My natomiast zaprojektowaliśmy materiały reprezentujące nie tylko firmę, ale także całe mistrzostwa, których Bremer był głównym sponsorem. Od tego czasu pełnimy pełną opiekę nad polskim oddziałem, projektując i dostosowując materiały do niemieckiej identyfikacji marki.

Fotografie zawarte w projekcie autorstwa — Studio Blickfang GmbH.

Zakres

Folder reklamowy
Materiały POSM

Zespół

Beata Skocz
Adam Harasym
Józef Kieraś
Mateusz Gumula

Elegancko i przejrzyście

Naszym wyróżniającym się projektem jest 64 stronnicowa, polska wersja folderu przedstawiająca pełny zakres oferty wraz z realizacjami budynków produkcyjnych, hipermarketów, centrów logistycznych oraz stadionów. Do jego realizacji użyliśmy bezszeryfowego fontu autorstwa Jeremy’ego Doodley’a, znakomicie nadającego się zarówno do tekstu głównego jak i do nagłówków.

PANTONE 2935 C

kolorystyka

PANTONE 7545 C

PANTONE 7546 C

PANTONE 7541 C

Całość pracy wydrukowaliśmy na matowym papierze powlekanym G-Print o nieodblaskowej powierzchni, gwarantującym wspaniałą czytelność oraz odwzorowanie ilustracji. Oprócz druku z użyciem farb Pantone, w katalogu przewidzieliśmy liczne uszlachetnienia. Okładkę zabezpieczyliśmy matową, nierysującą się folią. W środku znajduje się także dodatkowa wkładka o szerokości 760 mm oraz kieszonka foliowa na ofertę specjalną.

okładka z wytłoczonym logo

Piotr Brańka, Członek Zarządu

Studio oferuje usługi na najwyższym poziomie, dlatego nasza współpraca jest kontynuowana również na innych polach. Zlecamy im prace projektowe odraz druk różnych materiałów reklamowych. Na uwagę zasługują przede wszystkim ciekawe i niekonwencjonalne projekty graficzne.

Solidnie, niezawodnie, na czas

Budynki wznoszone przez Bremer to konstrukcje dopracowane do perfekcji, którym towarzyszą: przemyślane założenia, innowacyjne budownictwo i ciągły postęp. Wszystko zgodnie z najnowszymi trendami techniki.