Milena Matura

Pewna siebie i zdeterminowana absolwentka krakowskiej AWF, instruktorka i trenerka personalna, ambasadorka marki Reebok, wicemistrzyni Polski oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy w fitnessie. Prowadząc zajęcia stara się zarażać uczestników uśmiechem, energią i pozytywnym myśleniem. Według niej sukces rodzi się latami, a rezultaty to wynik systematyczności. W 2014 roku Milena, spośród setek osób otrzymała tytuł trenera roku magazynu Shape.

O projekcie

Współpracę z Mileną rozpoczęliśmy, zaraz po tym jak stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnym trenerek fitness w Polsce. Jej osiągnięcia zapoczątkowały proces powstania własnej identyfikacji, a wraz z nią otwarcie autorskiego klubu w Krakowie. Pracę zaczęliśmy od zaprojektowania znaku. Najważniejszym założeniem było, aby składał się tylko i wyłącznie z litery M, czyli miał postaci glifu. Przeanalizowaliśmy szereg logo zbudowanych w oparciu o pojedynczą literę i stworzyliśmy wyjątkowo wyrazisty i dynamiczny znak, sprawdzający się świetnie nawet w bardzo niewielkich rozmiarach. Ewolucję powstawania logo znajdziecie poniżej.

Fotografie zawarte w projekcie autorstwa — Weronika Kuźma (Wuka Studio) & Marcin Klaban (Marquard Media Polska).

Zakres

Logo
Materiały POSM
Grafiki Social Media
Filmy promocyjne

Zespół

Józef Kieraś
Adam Harasym
Patryk Dobrowolski
Mateusz Gumula
Rafał Kalfas

PANTONE 192 C

kolorystyka

PANTONE BLACK 6 C

PANTONE COOL GREY 4 C

Trener roku 2014

Finalistka i zwyciężczyni nagrody trenera roku pierwszej edycji magazynu Shape, w którym co miesiąc znajdziecie porady treningowe i dietetyczne, układane przez światowej sławy trenerów personalnych oraz fitness. W zrealizowanych przez nas projektach znalazły się zdjęcia z sesji miesięcznika, autorstwa Marcina Klabana (Marquard Media Polska).

Do materiałów identyfikacji wizualnej Mileny dobraliśmy łagodny i przyjazny dla oka font zaprojektowany przez Henrique Beiera.

graviola

Milena Matura, Trener prersonalny

Jako studio ciągle mają fajne pomysły i lubią zaskakiwać. Zaprojektowane przez nich materiały wyglądają profesjonalnie, a co najważniejsze to pomagają podczas ich realizacji. Serdecznie polecam!