Milena Matura

Pewna siebie i zdeterminowana absolwentka krakowskiej AWF, instruktorka i trenerka personalna, ambasadorka marki Reebok, wicemistrzyni Polski oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy w fitnessie. Prowadząc zajęcia stara się zarażać uczestników uśmiechem, energią i pozytywnym myśleniem. Według niej sukces rodzi się latami, a rezultaty to wynik systematyczności. W 2014 roku Milena, spośród setek osób otrzymała tytuł trenera roku magazynu Shape.

O projekcie

Współpracę z Mileną rozpoczęliśmy, zaraz po tym jak stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnym trenerek fitness w Polsce. Jej osiągnięcia zapoczątkowały proces powstania własnej identyfikacji, a wraz z nią otwarcie autorskiego klubu w Krakowie. Pracę zaczęliśmy od zaprojektowania znaku. Najważniejszym założeniem było, aby składał się tylko i wyłącznie z litery M, czyli miał postaci glifu. Przeanalizowaliśmy szereg logo zbudowanych w oparciu o pojedynczą literę i stworzyliśmy wyjątkowo wyrazisty i dynamiczny znak, sprawdzający się świetnie nawet w bardzo niewielkich rozmiarach. Ewolucję powstawania logo znajdziecie poniżej.

Zakres

Logo
Akcydensy
Materiały POS
Grafiki Social Media
Filmy promocyjne

Zespół

Józef Kieraś
Adam Harasym
Patryk Dobrowolski
Mateusz Gumula
Rafał Kalfas

PANTONE 192 C

kolorystyka

PANTONE BLACK 6 C

PANTONE COOL GREY 4 C

Trener roku 2014

Finalistka i zwyciężczyni nagrody trenera roku pierwszej edycji magazynu Shape, w którym co miesiąc znajdziecie porady treningowe i dietetyczne, układane przez światowej sławy trenerów personalnych oraz fitness. W zrealizowanych przez nas projektach znalazły się zdjęcia z sesji miesięcznika, autorstwa Marcina Klabana (Marquard Media Polska).

Do materiałów identyfikacji wizualnej Mileny dobraliśmy łagodny i przyjazny dla oka font zaprojektowany przez Henrique Beiera.

graviola

Milena Matura, Trener prersonalny

Jako studio ciągle mają fajne pomysły i lubią zaskakiwać. Zaprojektowane materiały wyglądaja profesjonalnie, a co najważniejsze to pomagają w ich realizacji. Serdecznie polecam!